Manikúra

manikura

Manikúra

V příjemném relaxačním prostředí nabízíme luxusní ošetření Vašich rukou a nehtů. Šikovná a zkušená manikérka, Martina Turková, Vám upraví nehty klasickou manikúrou či P-shinem. Nehty Vám může ozdobit, k modelaci nehtů používá velmi kvalitní kosmetiku CNI. Nechte se rozmazlovat regeneračními zábaly rukou, které si Vaše pokožka zaslouží. Vždyť krásné upravené ruce jsou vizitkou každé ženy a v dnešní dobé i muže.

Objednávky na tel.: 224 210 230 nebo 721 905 986.

Nehtová kosmetika OPI

Profesionální nehtová kosmetika značky OPI působí ve světě krásy již více než 30 let. Přípravky americké značky OPI jsou vyrobeny z vysoce aktivních přírodních složek. Směs esenciálních olejů včetně tea tree oleje revitalizují, dodávají energii a současně poskytují příjemnou povzbuzující aromaterapii. Vitamíny A, C a E zklidňují a zpevňují pokožku a dodávají jí potřebné antioxidanty.

Modelace nehtů gelem značky CNI

Gely CNI jsou vysoce kvalitní materiály, zdravotně nezávadné. Používají se individuálně, dle tipu přírodního nehtu.

Pedikúra

Nechte se hýčkat luxusní SPA pedikúrou v našem salónu. Nehty můžeme dále upravit klasickým lakováním, P-shine či Shellakem. Perfektně upravená chodidla a nehty na nohou by měly být vizitkou každé ženy i muže.

Ceník - Manikúra/Pedikúra

Objednávky:

+420 224 210 230

Otevřeno

pondělí-pátek 9-21 h.
sobota 10-17 h.

Adresa

Senovážné nám.29
101 00 Praha 1

Redken

exkluzivní salon
prodej vlasové kosmetiky